Nábor 2023

Nábor začíná od února 2023 a pokračuje až do června, kdy každé pondělí do května je vyhrazeno přímo nováčkům. Na těchto trénincích se naši trenéři věnují pouze nováčkům a snaží se je naučit základům amerického fotbalu, ale i přiblížit o čem americký fotbal vlastně je.

Pokud se k nám rozhodnete připojit, tak Vás poprosíme o vyplnění formuláře, kde se Vás ptáme na základní informace (např. jestli budete chtít hrát tackle football nebo flag football, apod.) a také na to, kdy nás navštívíte.

 

Co je potřeba na první trénink?

V podstatě vůbec nic

Stačí přijít s dobrou náladou a chutí se naučit něco nového. Můžeš se přijít pouze podívat, jak trénink probíhá. Pokud se budeš chtít rovnou přidat, stačí mít s sebou sportovní oblečení a obuv a taky něco k pití. Toť vše.

Samozřejmě pokud tě tréninky budou bavit a budeš se chtít zapojit i dál, budeš si muset pořídit i všechny potřebné chrániče a helmu. S tím ti rádi pomůžeme. Je zde možnost odkupu nebo vypůjčení výstrojí od nehrajících nebo končících hráček.

Kdo se může přidat?

V podstatě každý

Přidat se může každý, kdo si touží vyzkoušet něco nového. Uplatnění u nás najdou dívky jak atletického typu, tak i robustnější postavy. Na tomto sportu je krásné to, že tu každý má své místo. Stačí mít chuť učit se novým věcem a nebát se nějaké té rány. Vše se s novými členy prochází od začátku, a to včetně základů pravidel a základních pohybových návyků. Začít může i ten, kdo se nikdy žádnému sportu nevěnoval.

Nechte se informovat

Napište nám svůj e-mail a my vám připomeneme nejbližší náborový trénink: