Harpies Coaches

Bez nich by to nešlo!

Rády bychom vzdaly hold našim trenérům, kteří o nás celý rok pečují jako o vlastní. Trpělivě poslouchají naše moudra, tolerantně přecházejí naši kolísavou náladu a úplně nejradši nás mají ve chvílích, kdy se navlékneme do (občas!) nevábně zavánějící výstroje a makáme, až z nás lije. Jsou to skutečně mimořádní muži. Tady představujeme naše hrdiny:

 

Máca

Začít musíme hned u head coache Máci. Máme spolu za sebou první sezónu, během které jsme si ho nemohly nezamilovat. Je to kliďas, který nás má skvěle v oku. Díky tomu umí rozdávat cenné rady směřované jak celému týmu, tak jednotlivcům. A navíc je to mistr motivace! Děkujeme Ti za to, Máco.

Mára

Neméně důležitý je pro nás Mára. Skvělé na něm je, že z nás vždycky dokáže dostat ty nejlepší výkony. Netušíme, jak to dělá, ale umí nás perfektně vyhecovat k překonávání osobních rekordů. A když od něj potom ještě slyšíme pochvalu, tak si toho doopravdy ceníme. Děkujeme Ti za to, Máro! A taky za trpělivost a toleranci.

Míra

Míra je trenér s velkým T. Má obrovské fotbalové zkušenosti, které trpělivě předává svým svěřenkyním z řad DB. S ledovým klidem nám pomáhá zdokonalovat techniku a má talent na doslova legendární hlášky. Svými slovními hříčkami dokáže odlehčit i ty nejvypjatější situace. A jaký je to organizátor! Akce, které má pod palcem, bývají nezapomenutelné. Děkujeme Ti za to, Míro!

Nikola

Nikola je náš fotbalový guru, a to nikoliv jen teoretický. Jde o vzorový příklad tvrdého fullbacka, samouka a dříče, který trpělivě předává zkušenosti a důležité základní principy svým svěřenkyním. Jako trenér umí využít přednosti jednotlivých hráček, dodává jim sebedůvěru, učí je novým kouskům a rozhodně se nebojí chválit, když je za co. Děkujeme Ti za to, Nikolo!

Mára

Mára, to je ztělesnění klidu a ohromných znalostí. Jeho parta si pochvaluje, s jakým zapálením dovede vést ke stále lepším výkonům. Má skvělé oko, takže se na něj můžeme kdykoliv obrátit s dotazem na to, jak vypilovat individualní chybky. A úplně nejlepší je, že snad nikdy nemá špatnou náladu. Děkujeme Ti za to, Máro!

Drobek

Slyšeli jste už o Drobkovi? Trénování má prostě v krvi a fakt to s námi umí. I když je někdy přísný (samozřejmě právem!), my moc dobře víme, že by se pro nás rozdal – což taky dost často dělá. Je tady pro nás 24/7, na hřišti i mimo něj. Těžko bychom si mohly přát lepšího coache a kamaráda. Děkujeme Ti, Drobku!